Konyhafőnök állás

Dolgozz velünk és Accent Hotels-szel!

A Corso Hotel Pécs**** valamint az Corso Étterem az Accent Hotels tagja, ennek köszönhetően mind a szálloda, mind az étterem olyan szakmai háttérrel rendelkezik, mely biztos szaktudást, munkahelyet és fejlődési lehetőséget teremt munkavállalóinknak.

Miért érdemes az Accent Hotelsnél,
így nálunk dolgozni?

  • A törvényi elvárások maximális betartására törekszünk
  • Az átlagosnál jobb munkakörülményeket és egész éven át tartó munkalehetőséget biztosítunk.
  • Hangsúlyt fektetünk a karrierlehetőségre mind szállodán belül mind a szállodák között.
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőséget biztosítunk az Accent által üzemeltetett szállodákban a dolgozók, illetve családtagjaik és barátaik részére.

Nézz szét az Accent Hotels által biztosított szakmai hátterében:

GASZTRO az Accentnél

A Corso Hotel Pécs éttermébe munkatársat keresünk KONYHAFŐNÖK pozícióba

Főbb feladatok:

  • a hotel konyhájának, illetve a’la carte éttermének teljes körű szakmai irányítása,
  •  készlet- és költséggazdálkodás, árurendelés, az optimális nyersanyag felhasználás biztosítása,
  • étlaptervezés, menü- és rendezvényajánlatok összeállítása,
  • minőség-ellenőrzés, a HACCP előírások betartása,
  • leltározási folyamatok felügyelete.

Elvárások:

  • többéves, azonos munkakörben szerzett gyakorlat, vezetői tapasztalat,
  • szakirányú végzettség és az aktuális gasztronómiai trendek ismerete,
  • kiváló szervező, motiváló és együttműködési készség,
  • elkötelezettség a szálloda céljai iránt,
  • felhasználói szintű számítógépes tudás (MS Office), a Hostware program ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyszeri meleg étkezés
  • Központi elhelyezkedés
  • Accent Hotel Management által biztosított szakmai háttér, tréning lehetőségek
  • Segítőkész csapat
  • Kedvezményes szálláslehetőség az Accent Hotels-hez tartozó szállodákban
  • Egész éven át tartó munkalehetőség
  • Stabil, megbízható munkahely

Munkavégzés helye: Pécs

Fényképes önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr@corsohotel.hu

Iratkozz fel hírlevelünkre!