Corso Hotel Pécs

Szakács állás

Dolgozz velünk és Accent Hotelsszel!

A Corso Hotel Pécs**** valamint az Corso Étterem 2020. november 1-től új üzemeltetővel, az Accent Hotelsszel folytatja munkáját. Ennek köszönhetően mind a szálloda, mind az étterem olyan szakmai háttérrel rendelkezik, mely biztos szaktudást, munkahelyet és fejlődési lehetőséget teremt munkavállalóinknak.

Miért érdemes az Accent Hotelsnél,
így nálunk dolgozni?

  • A törvényi elvárások maximális betartására törekszünk
  • Az átlagosnál jobb munkakörülményeket és egész éven át tartó munkalehetőséget biztosítunk.
  • Hangsúlyt fektetünk a karrierlehetőségre mind szállodán belül mind a szállodák között.
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőséget biztosítunk az Accent által üzemeltetett szállodákban a dolgozók, illetve családtagjaik és barátaik részére.

Nézz szét az Accent Hotels által biztosított szakmai hátterében:

GASZTRo az accentnél

A Corso Hotel Pécs éttermébe munkatársat keresünk SZAKÁCS pozícióba

Főbb feladatok:

  • A séf utasításai szerint az ételek elkészítése
  • Az elkészített ételek adagolása, tálalása, tárolása
  • A gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztántartása
  • A sztenderdek és közegészségügyi előírások ismerete, azok maximális betartása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság
  • Szállodai tapasztalat előnyt jelent
  • Középfokú szakképesítés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervezőképesség
  • Kiváló együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyszeri meleg étkezés
  • Központi elhelyezkedés

Munkavégzés helye: Pécs

Fényképes önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr@corsohotel.hu
Jelentkezési határidő: 2021. június 11.

Foglalás
Vásároljon Accent Emotion Extra utalványt, és nyerje vissza vásárlása árát 2021. november 22. és december 21. között.

Legjobb ár garancia

Jobb árat talált egy másik weboldalon?

Kattintson ide!