Corso Hotel Pécs

Szobaasszony

SZOBAASSZONY MUNKATÁRSUNKAT KERESSÜK

Főbb feladatok:

  • Szálloda szobáinak és helyiségeinek napi szintű takarítása

Elvárások:

  • megbízható, önálló munkavégzés
  • csapatjátékos szemlélet
  • vendég központú hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Biztos, hosszútávú munkahely
  • Napi egyszeri meleg étkezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotels által üzemeltetett szállodákban

Munkavégzés helye: Pécs

Fényképes önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr@corsohotel.hu

Miért érdemes az Accent Hotelsnél, így nálunk dolgozni?

  • A törvényi elvárások maximális betartására törekszünk
  • Az átlagosnál jobb munkakörülményeket és egész éven át tartó munkalehetőséget biztosítunk.
  • Hangsúlyt fektetünk a karrierlehetőségre mind szállodán belül mind a szállodák között.
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőséget biztosítunk az Accent által üzemeltetett szállodákban a dolgozók, illetve családtagjaik és barátaik részére.

Nézz szét az Accent Hotels által biztosított szakmai hátterében:

Accent hotels

Foglalás

Legjobb ár garancia

Jobb árat talált egy másik weboldalon?

Kattintson ide!